Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.

Bang & Olufsen Beoplay H9i słuchawki bezprzewodowe naturalny

1 759,00 zł brutto

-440,00 zł

2 199,00 zł brutto

PS189

Nowy produkt

Bang & Olufsen Beoplay H9i słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów

Aktywna redukcja szumów (ANC)

Pasmo przenoszenia 20-20 000 Hz

Dotykowy interfejs

Więcej szczegółów

 • Ten produkt nie występuje już w magazynie

  sluchawki-sony

  Odbieraj telefony, słuchaj muzyki lub filmów z dowolnego urządzenia mobilnego z wysokiej jakości dźwiękiem i najnowszą technologią bezprzewodową dzięki wyjątkowym słuchawkom H9i firmy Bang & Olufsen. Dotykowy interfejs na prawej słuchawce pozwala kontrolować głośność, odbierać połączenia i swobodnie poruszać się po liście odtwarzania. Możesz zanurzyć się w muzyce dzięki technologii Active Noise Cancellation, która blokuje wszystkie szumy z zewnątrz lub przejść do trybu przezroczystości, aby uaktywnić hałas otoczenia. Możesz również cieszyć się najwyższym komfortem dzięki miękkim poduszkom ze skóry jagnięcej i skórzanej opasce ze skóry bydlęcej. Elegancki, nauszny design i pianka z pamięcią adaptacyjną oznacza, że ​​możesz cieszyć się godzinami przyjemności w luksusowym komforcie.

  Potężny dźwięk z bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów Bang & Olufsen H9i z wbudowanym pilotem i mikrofonem został zaprojektowany z myślą o precyzji i dokładności. Są one wyposażone w elektryczno-dynamiczny sterownik i szeroki zakres częstotliwości, który zapewnia bogaty, pełny dźwięk, dzięki czemu można cieszyć się ulubionymi utworami lub uzyskać pełny dźwięk podczas oglądania filmów lub telewizji.

  Te słuchawki nauszne oferują opcje dźwiękowe dopasowane do Twojego nastroju. Technologia Advance Active Noise Cancellation (ANC) blokuje wszystkie zewnętrzne dźwięki, dzięki czemu można zanurzyć się w muzyce bez zakłóceń. Jeśli jesteś na zewnątrz i chcesz filtrować dźwięk otoczenia, przełącz tryb przezroczystości, aby słyszeć otoczenie. Inżynierowie Bang & Olufsen poprawili także jakość połączeń głosowych i dodali nowy port basowy, aby uzyskać głęboki, mocny dźwięk przy niższych częstotliwościach basowych.

  Bezprzewodowe słuchawki Bang & Olufsen H9i umożliwiają pełną kontrolę dotykową. Dotykając przyciska w tył i w przód lub w górę i w dół, kontrolujesz głośność, odtwarzanie i pauzę, przeglądasz listę odtwarzania lub odbierasz i kończysz połączenia. Płyta aluminiowa interfejsu jest mechaniczna i wrażliwa, dzięki czemu działa w każdych warunkach, nawet jeśli masz założone rękawiczki. Przycisk przesuwania pozwala włączać i wyłączać połączenie Bluetooth i sterować mikrofonem. Słuchawki te zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci prawdziwie bez użycia rąk słuchanie ulubionych utworów.

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  PRODUCENT: BANG & OLUFSEN

  MODEL: BEOPLAY H9I

  RODZAJ SŁUCHAWEK: BEZPRZEWODOWE

  MINIMALNE PASMO PRZENOSZENIA: 20 Hz

  MAKSYMALNE PASMO PRZENOSZENIA: 20000 Hz

  KONSTRUKCJA: NAUSZNE

  WAGA: 280 G

  WYMIARY: 19,5 cm x 20 cm x 5,2 cm

  Bateria:

  Pojemność: 7700mAh

  Do 18 godzin odtwarzania dzięki Bluetooth i ANC

  Do 23 godzin tylko przez Bluetooth

  Do 24 godzin połączony z kontrolą ANC +

  Czas ładowania około 2,5 godziny

  Mikrofon:

  2 cyfrowe mikrofony głosowe MEMS

  4 dedykowane mikrofony elektretowe do ANC (2 elektreny w każdej słuchawce)


  GWARANCJA

  2 LATA

  Ocena

  4.85 z 5 - 247 ocen.

  3 innych produktów w tej samej kategorii: