Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.
Audio-Technica ATH-DSR9BT Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Zobacz większe

Audio-Technica ATH-DSR9BT Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth

1 900,00 zł brutto

-599,00 zł

2 499,00 zł brutto

Nowy produkt

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Audio-Technica ATH-DSR9BT z systemem Pure Digital Drive

Audio-Technica ATH-DSR9BT działają z systemami AAC, SBC, aptX, a nawet aptX-HD

Słuchawki wyposażone są w cyfrowy port USB obsługujący pliki 96 kHz/24 bity

ok. 15 godzin ciągłego słuchania

Więcej szczegółów

 • Ten produkt nie występuje już w magazynie

  sluchawki-sony

  ATH-DSR9BT to najnowsza i jednocześnie najbardziej rewolucyjna konstrukcja, jaką kiedykolwiek opracowali projektanci firmy Audio-Technica. Ta bezprzewodowa konstrukcja wokółuszna jest pierwszym modelem wyposażonym w autorski system Pure Digital Drive™. Jego zadaniem jest dostarczenie oryginalnego sygnału cyfrowego ze źródła wprost do przetworników bez potrzeby stosowania konwersji cyfrowo-analogowej. Dzięki temu konstruktorzy słuchawek wyeliminowali element, który zazwyczaj prowadzi do degradacji jakości dźwięku. Efekt? Usłyszysz detale, których nigdy wcześniej nie mogłeś doświadczyć przy bezprzewodowym świecie.

  Perfekcyjne odwzorowanie dźwięku to zasługa nowych 45mm przetworników True Motion D/A, które zostały opracowane specjalnie na potrzeby modelu ATH-DSR9BT. Wyposażone w unikatową, czterordzeniową cewkę w niezwykle precyzyjny sposób kontrolują ruch membrany, dzięki czemu dostarczają niesamowicie czysty dźwięk. Tym bardziej jasnym staje się, że ten najnowszy model z łatwością odwzorowuje wszelkie niuanse muzyki zapisanej w postaci plików wysokiej rozdzielczości.

  Zastosowany układ zapewniaja najwyższą możliwą jakość dźwięku Hi-Res. Słuchawki wyposażone są w cyfrowy port USB obsługujący pliki 96 kHz/24 bity. W przypadku odtwarzania bezprzewodowego słuchawki obsługują sygnał do 48 kHz/24 bity.

  Wygodę użytkowania zwiększa obecność łączności bezprzewodowej Bluetooth 4.2. Zastosowany układ kompatybilny jest z kodekami aptX HD, aptX, AAC i SBC, zapewniając tym samym najwyższą możliwą jakość dźwięku.

  Najnowsza konstrukcja Audio-Techniki zachwyca także komfortem. Luksusowo wykończone kołnierze wokółuszne wypełnione są pianką z funkcją pamięci i idealnie dopasowują się do kształtu głowy użytkownika. W połączeniu z wygodnym pałąkiem nagłownym idealnie rozkładają one ciężar słuchawek, dzięki czemu bez jakiegokolwiek zmęczenia można przez długi czas słuchać swojej ulubionej muzyki.

  Wskaźniki LED umieszczone na jednym z nauszników w sposób jasny i czytelny informują nas o aktualnym statusie pracy słuchawek, ładowaniu, poziomie naładowania baterii oraz o odtwarzanej częstotliwości próbkowania.

  Sterowanie w słuchawkach Audio-Technica ATH-DSR9BT jest niezwykle proste, intuicyjne i odbywa się przy wykorzystaniu panelu dotykowanego umieszczonego na jednym z nauszników słuchawek. Poprzez dotyk możemy zmieniać utwory, zarządzać głośnością bądź to odbierać lub kończyć rozmowy telefoniczne.

  Wysokiej jakości aluminiowe suwaki pozwalają do łatwe i dokładne dopasowanie wielkości słuchawek do własnych wymagań i preferecji. Aluminiowa konstrukcja gwarantuje wysoką jakość wykonania i stabilność użytkowania.

  Słuchawki dostarczane są wraz z dwumetrowym przewodem USB. Za jego pomocą można ładować wbudowany akumulator. Pełne naładowanie trwa ok. cztery godziny i zapewnia energię na ok. 15 godzin ciągłego słuchania muzyki oraz ok. 1000 godzin czasu czuwania. Poza tym w zestawie otrzymujemy sztywne etui, które pozwala na przechowywanie i zapewnia bezpieczny transport słuchawek.

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  PRODUCENT: AUDIO TECHNICA

  MODEL: ATH-DSR9BT

  RODZAJ SŁUCHAWEK: BEZPRZEWODOWE

  KONSTRUKCJA: NAUSZNE

  WAGA: 310 G

  Przetworniki: 45 mm, dynamiczne, zamknięte,

  Format: półprzenośny, pomniejszony wokółuszny

  Impedancja: 38 Ω

  Pasmo przenoszenia: 5 Hz – 45 kHz

  Czułość: 97 dB/mW

  Komunikacja: Bluetooth 4.2 z NFC i aptX HD, USB

  Czas pracy: ok. 15 godzin

  Czas czuwania: ok. 1000 godzin

  Czas ładowania do pełna: ok. 5 godzin

  Zasięg nadajnika: do 10 m

  GWARANCJA

  2 LATA

  Ocena

  4.48 z 5 - 86 ocen.

  3 innych produktów w tej samej kategorii: