Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.
Bang & Olufsen Beoplay P6 głośnik bezprzewodowy Bluetooth naturalny Zobacz większe

Bang & Olufsen Beoplay P6 głośnik bezprzewodowy Bluetooth naturalny

1 399,00 zł brutto

-600,00 zł

1 999,00 zł brutto

PS192

Nowy produkt

Bang & Olufsen Beoplay P6 głośnik bezprzewodowy Bluetooth naturalny

Częstotliwość 55-20 000 Hz

Do 16 godzin pracy

Wzmacniacze mocy - 1 x 36W Klasa D dla głośnika niskotonowego, 2 x 30W Klasa D dla sterownika o pełnym zasięgu, Moc szczytowa 215W

Więcej szczegółów

 • Ten produkt nie występuje już w magazynie

  sluchawki-sony

  Bang & Olufsen, duński producent wysokiej jakości dźwięku, zbudował swoją stuletnią reputację zarówno na stylowym oku, jak i na złotym uchu. Wszystko co B&O produkuje dzieli to skandynawskie połączenie formy, funkcji i wydajności, od skomplikowanych systemów domowych aż do przenośnych, takich jak nowy głośnik P6 Bluetooth. Stworzony z najlepszych, najtrwalszych materiałów, P6 nie ogranicza dźwięku, dzięki dwóm głośnikom i subwooferowi, z których każdy jest indywidualnie wzmacniany, a dźwięk przesyłany jest wszędzie tam, gdzie się znajdujesz. Na zakrzywionym, matowym pudełku z precyzyjnie nawierconymi rusztami znajduje się konfigurowalny pasek kontrolny stworzony, jak mówi B&O, z wyczuciami dotykowymi sięgającymi do klasycznych konsol Beomastera sprzed kilku dekad. Dostępne w wybranym wykończeniu, wyposażone w jednokierunkowy mikrofon do rozmów z przyjaciółmi i asystentami cyfrowymi, z baterią zapewniającą 16 godzin dodatkowego czasu gry, P6 zabierze Cię wszędzie tam, gdzie chcesz, w każdych warunkach, w niepowtarzalnym stylu.


  Ponadczasowa elegancja modelu P6 została wzmocniona pancerną obudową z litego aluminium (w kolorze czarnym lub naturalnym) z precyzyjnie wywierconymi kratkami zapewniającymi maksymalną dyspersję, z gumowaną podstawą i dwuwarstwowym skórzanym paskiem, zapewniającym wygodę i trwałość.


  P6 wykorzystuje dwa 3.80cm pełnozakresowe
  sterowniki wraz z 10cm głośnikiem niskotonowym i cyfrowym crossoverem do rzucania pola dźwiękowego True360. Każdy z tych głośników jest oddzielnie wzmacniany - głośnik niskotonowy otrzymuje 36-watowy cyfrowy wzmacniacz, a każdy sterownik pełnozakresowy zasilany jest 30-watowym wzmacniaczem klasy D. Łącznie uzyskuje się ponad 200 watów mocy szczytowej, co oznacza, że ​​zwodniczo kompaktowy P6 ma moc wypełnienia skromnego pomieszczenia dźwiękiem o najwyższej jakości - lub do osiągnięcia dość dużej odległości na świeżym powietrzu.


  Pasek pięciu przycisków wzdłuż górnej krawędzi umożliwia sterowanie mocą, Bluetooth i głośność za pomoc konfigurowanego przycisku OneTouch, który za pomocą aplikacji Beoplay można dostosowywać do sterowania rozmowami telefonicznymi, wybierać preferencje dźwięków ToneTouch, przełączać ścieżki , wstrzymać i wznowić muzykę, i wiele więcej. Cokolwiek potrzebujesz, wszystko zależy od Ciebie. Lub połącz się z asystentem głosowym w telefonie przez Google lub Siri.


  Dostępna za darmo z Apple App Store lub Google Play, aplikacja Beoplay daje dostęp do pełnego zestawu ustawień dla P6. ToneTouch oferuje wybór środowisk odsłuchowych i układów wyrównywania na wyciągnięcie ręki. Łączenie Bluetooth staje się jeszcze łatwiejsze i można bez wysiłku łączyć dwa P6 dla zaskakująco satysfakcjonującej pary stereo.


  Dołączona bateria litowa 2600 mAh zapewnia 16 godzin ciągłego odtwarzania (przy umiarkowanej głośności), a czas ładowania wynosi około 3 godzin (w zestawie kabel do ładowania). Obudowa ma klasę szczelności IP54 - jest chronione przed kurzem i brudem oraz odporne na rozpryski wody

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  PRODUCENT: BANG & OLUFSEN

  MODEL: BEOPLAY P6

  RODZAJ KOMUNIKACJI: BLUETOOTH 4.2

  TYP KOMUNIKACJI: BEZPRZEWODOWA

  ZŁĄCZA: USB-C, USB-A

  MINIMALNA CZĘSTOTLIWOŚĆ PRZENOSZENIA : 55 Hz

  MAKSYMALNA CZĘSTOTLIWOŚĆ PRZENOSZENIA: 20000 Hz

  WYMIARY: 17 cm x 13 cm x 6,8 cm

  WAGA: 99 G

  GWARANCJA

  2 LATA

  Ocena

  4.88 z 5 - 247 ocen.

  2 innych produktów w tej samej kategorii: