Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.

Bang & Olufsen Beoplay Beolit 17 głośnik bezprzewodowy Bluetooth Stone Grey

1 575,00 zł brutto

-1 424,00 zł

2 999,00 zł brutto

PS190

Nowy produkt

Bang & Olufsen Beoplay Beolit 17 Przenośny głośnik Bluetooth Stone Grey

Częstotliwość 37 - 20 000 Hz


Akumulator litowo-jonowy działa do 24 godzin


Materiały: aluminium, plastik, guma, skóra

Więcej szczegółów

 • Ten produkt nie występuje już w magazynie

  sluchawki-sony

  Bang & Olufsen, duńska firma zajmująca się elektroniką premium, jest znana zarówno ze względu na design, jak i złote ucho. Wszystko, co B&O wytwarza, wygląda zarówno dobrze, jak i brzmi wspaniale. To skandynawskie poczucie stylu sprawdza się od głośnika Beoplay A9 Wireless Speaker aż po tę piękną małą skrzynkę Bluetooth. Beolit ​​17 łączy moc i imponującą gamę głośników w jeden przenośny pakiet.

  Akumulator litowo-jonowy ładuje się w ciągu 2,5 godziny i gra przez całą dobę, do 24 godzin przy umiarkowanej głośności. Obwód ochrony termicznej zapewnia bezpieczne ładowanie. Port USB-C nie tylko ładuje Beolit ​​17, ale także wysyła zasilanie, aby można było naładować telefon. Wokół Beolita 17 ustawiono sześć głośników: jeden 5,5-calowy, pełnozakresowy głośnik o długim zasięgu, dwa 4-calowe pasywne radiatory basowe oraz trzy 1,5-calowe przetworniki średniotonowe / wysokotonowe. Dwa oddzielne, 35-watowe wzmacniacze klasy D zasilają to wszystko - zapewniają moc szczytową nawet do 240 watów! - i razem, system generuje doskonałe pole dźwiękowe w pełnym zakresie 360 ​​stopni, aby wypełnić niemal każdy obszar muzyką.


  Elegancki, owinięty grill wykonany jest z anodowanego aluminium, a korpus jest wytrzymałym polimerem. Beolit ​​17 jest odporny na kurz i zachlapanie, a wszystko to z uchwytem z pełnoziarnistej skóry. Stylowy i solidny.
  Proste przyciski u góry pozwalają kontrolować głośność, parowanie Bluetooth i zasilanie. Piąty przycisk Połącz można dostosować za pomocą bezpłatnej aplikacji Beoplay, dostępnej na iOS i Androida. Aplikacja otwiera pełen zakres opcji: ustaw cyfrowy zespół dźwiękowy Beolit, aby pasował do Twojego nastroju (zrelaksowany do podniecenia) i aktywności (strona podcast) lub zapisz swoje własne preferencje dźwiękowe za pomocą ToneTouch; ustaw budzik na ulubione utwory; kontroluj odtwarzanie i głośność; i po prostu polącz dwa Beolar 17 dla stereo. Świat możliwości, z charakterystycznym brzmieniem i stylem Bang & Olufsen.  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  PRODUCENT: BANG & OLUFSEN

  MODEL: BEOPLAY BEOLIT 17

  RODZAJ KOMUNIKACJI: BLUETOOTH 4.2

  TYP KOMUNIKACJI: BEZPRZEWODOWA

  ZŁĄCZA: 3.5 MINI JACK, USB-C, USB

  ŚREDNICA WOOFERA: 5.5 CALI

  ŚREDNICA TWEETERA: 1.5 CALI

  MINIMALNA CZĘSTOTLIWOŚĆ PRZENOSZENIA : 37 Hz

  MAKSYMALNA CZĘSTOTLIWOŚĆ PRZENOSZENIA: 20000 Hz

  WYMIARY: 23 cm x 18.80 cm x 13.50 cm

  WAGA: 260 G

  GWARANCJA

  2 LATA

  Ocena

  4.91 z 5 - 240 ocen.

  2 innych produktów w tej samej kategorii: