Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.

Wyciskarki wolnoobrotowe Angel - jedyne dwuślimakowe wyciskarki ze stali nierdzewnej

Wyciskarki wolnoobrotowe Angel - jedyne dwuślimakowe wyciskarki ze stali nierdzewnej

JEDYNE DWUŚLIMAKOWE WYCISKARKI WOLNOOBROTOWE ZE STALI NIERDZEWNEJ - ANGELWysokiej klasy wyciskarki Angel noszą miano Rolls Royce’a wśród wyciskarek do soków. Solidne i wytrzymałe, pozwalają wyciskać każdy rodzaj warzyw i owoców: miękkich, twardych jak również nasiona i zioła. Poza wysoką wydajnością, wyciskarki Angel proponują słodki sok o gładkiej konsystencji, którego jakość jest dużo wyższa niż tego pochodzącego z innych wyciskarek do soków.

Największa ilość enzymów, witamin i substancji odżywczych znajduje się w centrum najdelikatniejszych części włókna. Jedynie poziome wyciskarki do soków Angel mają zdolność precyzyjnego wyciskania tego co najlepsze z owoców i warzyw dzięki systemowi dwuślimakowych wałków ze stali nierdzewnej. Miąższ zdecydowanie bardziej suchy jest dowodem na to, że więcej soku zostało wyciśniętego. Moc wyciskarek Angel pozwala przepuścić najtwardsze produkty jak orzechy i te najbardziej włókniste jak rabarbar.

Ich solidność i jakość wyciskania powodują, że są prawdziwym sprzymierzeńcem w kuchni. Wygląd i elegancja sprawiają, że jest czymś więcej niż wyciskarką do soków. Jest nieodłącznym elementem dekoracji i znajdzie idealne miejsce w kuchni. Łatwe w obsłudze pozwolą przygotować szybko soki dla całej rodziny. Wykonane ze stali nierdzewnej gwarantują zachowanie nieskazitelnej czystości urządzenia. Dlatego czy to w gronie rodzinnym czy nie, możesz przygotować dzień po dniu oryginalne przepisy.

Wygląd, wykończenie i projekt powodują że wyciskarki do soków Angel są jednymi z najlepszych wyciskarek na świecie. Gwarancja niezawodności: urządzenia są składane ręcznie i pieczołowicie kontrolowane. Zwykło się mówić, że kiedy kupujemy wyciskarkę do soków Angel, to na całe życie. Silnik wyciskarki jest wentylowany pozwalając uniknąć przegrzania co przedłuża jego żywotność. Jest wyposażony we wsteczny bieg, który pozwala wycisnąć pozostałości z miąższu w końcowym etapie działania. Wyciskarki do soków Angel stanowią to co najlepsze jeśli chodzi o poziome wyciskarki do soków obecne na rynku. Posiadają 5 letnią gwarancje na silnik i 3 letnią na części. Jeśli chodzi o działanie najbardziej popularnych modeli, trzy modele Angel 5500, Angel 7500 i 8500 nie różnią się od siebie dużo. Jakość montażu, wykończenie części i silnik są podobne. Jeśli chodzi o wydajność soku i jego jakość te trzy modele dają ten sam słodki, aksamitny sok. Niektóre cechy i dodane opcje pokazują jednak różnice pomiędzy tymi trzema wyciskarkami do soków :

  • Angel 5500 : wykończenie ze stali nierdzewnej (typ 304), ręczne uruchomienie biegu wstecznego

  • Angel 7500 : wykończenie ze stali nierdzewnej (typ 304), automatyczne uruchomienie biegu wstecznego w przypadku zapchania

  • Angel 8500 : wykończenie ze stali nierdzewnej (typ 316), uruchomienie automatyczne biegu w tył i w przód w przypadku zapchaniaWyciskarki uznana jako Rolls Royce wśród wyciskarek do soków są łatwe do zaadaptowania do wszystkich przepisów. Oto lista jej zalet:

  • Wyciskanie miękkich i twardych owoców i warzyw oraz ziół i zbóż.

  • Montaż/Demontaż w 3 etapach : najłatwiejsza i najszybsza w użyciu w swojej kategorii.

  • Ciśnienie obniża się automatycznie w zależności od warzyw lub owoców twardych lub miękkich.

  • Wyciskanie 80% soku z warzyw i do 90% soku z owoców.

  • Dostarcza 58% soku więcej niż inne wyciskarki .

  • Montaż, małe rozmiary i bardzo łatwa obsługa.

  • Gwarancja, że nie zawiera Bisfenolu-A.

Mankamentem wyciskarek dwuślimakowych Angel jest niewątpliwie cena oraz pracochłonne mycie. Mają trudno dostępne sito, którego mycie jest dość trudne i pracochłonne. Rekompensatą są z pewnością pełnowartościowe, klarowne, pyszne soki.