Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.

Yden TG100 Wyciskarka wolnoobrotowa srebrna

1 979,00 zł brutto

-111,00 zł

2 090,00 zł brutto

PS95

Nowy produkt

Yden TG100 dwuślimakowa wolnoobrotowa wyciskarka do soków

System dwuślimakowy

160 obrotów na minutę

2 wymienne sita: sito z drobnymi otworami i sito z dużymi otworami

Moc 150 W

Więcej szczegółów

  • magnater-wyciskarki

    Soki wchłaniane bezpośrednio przez układ krwionośny, wprowadzają do organizmu w mniej niż 20 minut wszystkie minerały, witaminy i substancje odżywcze konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Soki ułatwiają trawienie i regulują kwasowość żołądka, a dodatkowo działają detoksykująco na organizm. Nasze ciało gromadzi toksyny przez nieprawidłowe odżywianie - fast foody, słodkie napoje oraz brak ruchu, wpływa na zakwaszenie organizmu i rozwijanie infekcji. Soki, oprócz dostarczania energii potrzebnej na co dzień, dostarczają enzymów i witamin ułatwiających odtruć każdy organ, usunąć nadmiar wody i soli z organizmu oraz ułatwić odchudzanie. Dzięki regularnemu piciu soków, można zredukować również cellulit oraz spowolnić proces starzenia się, dzięki antyoksydantom zawartym w świeżo wyciskanych sokach. Świeżo przygotowane soki pozytywnie wpływają na układ odpornościowy, pozwalając przyswoić drogocenne składniki dużo szybciej niż w przypadku tradycyjnego spożywania owoców i warzyw. Sprawia to, że organizm bez problemu może bronić się przed infekcjami i chorobami.

    wyciskarka-ydenWyciskarka Yden TG100 została zaprojektowana przez firmę koreańską. Dzięki swojej konstrukcji i systemowi podwójnej nierdzewnej śruby, wyciskarka Yden umożliwia przygotowanie klarownych i pełnowartościowych soków.

    Urządzenie wytłacza wysokiej jakości sok z każdego rodzaju składników : warzyw, owoców, zbóż oraz roślin zielonych. Dzięki dokładności i powolnym obrotom (160 obr/min.) dwóch nierdzewnych ślimaków ekstrakcyjnych, wolnoobrotowa wyciskarka Yden umożliwia łatwiejsze wydobycie niezbędnych składników odżywczych, witamin oraz minerałów, niż modele jednoślimakowe.

    Wyciskarka wolnoobrotowa Yden została zaprojektowana z myślą o łatwym użyciu. Ma 2 typy sit, które ułatwiają wytłaczanie każdego rodzaju owoców, warzyw i ziół.

    sita-yden

    Sito z drobnymi otworami służy do wytwarzania czystego i klarownego soku z owoców oraz włóknistych i liściastych warzyw zielonych.

    Sito z dużymi otworami idealnie nadaje się do produkcji soków o dużej zawartości miąższu i włókien, począwszy od czerwonych jagód i owoców leśnych (truskawki, maliny, jeżyny) i owoców miękkich (banany, mango, brzoskwinie)

    SPECYFIKACJA TECHNICZNA

    wyciskarka-ydenNAZWA PRODUKTU: YDEN

    MODEL: TG100

    SYSTEM: DWUŚLIMAKOWY

    WYMIARY: 30,4 x 16,5 x 44 cm

    WAGA: 5,9 KG

    NAPIĘCIE: 220V/ 60 HZ

    MOC: 150 W

    PRĘDKOŚĆ: 160 OBROTÓW / MIN.

    OTWÓR WSADOWY: 3,8 CM

    CZAS PRACY: MAX. 30 MINUT

    ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

    Wyciskarka wolnoobrotowa

    Sito z drobnymi otworami ze stali nierdzewnej

    Sito z dużymi otworami ze stali nierdzewnej

    2 ślimaki ekstrakcyjne ze stali nierdzewnej

    Pojemnik na sok

    Pojemnik na pulpę

    Plastikowy popychacz

    Drewniany popychacz

    Przesiewacz

    Szczotka czyszcząca

    Uchwyt blokujący

    GWARANCJA

    SILNIK: 10 LAT

    CZĘŚCI: 2 LATA

    Ocena

    4.91 z 5 - 222 ocen.

    30 innych produktów w tej samej kategorii: