Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.

Omega 8226 Wyciskarka wolnoobrotowa srebrna

1 460,00 zł brutto

-130,00 zł

1 590,00 zł brutto

PS35

Nowy produkt

Omega 8226 Jednoślimakowa wyciskarka wolnoobrotowa do soków

75-85 obrotów na minutę

3 różne sita

6 nakładek do makaronu

Moc 200 W

Więcej szczegółów

 • Ten produkt nie występuje już w magazynie

  magnater-wyciskarki

  Soki wchłaniane bezpośrednio przez układ krwionośny, wprowadzają do organizmu w mniej niż 20 minut wszystkie minerały, witaminy i substancje odżywcze konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Soki ułatwiają trawienie i regulują kwasowość żołądka, a dodatkowo działają detoksykująco na organizm. Nasze ciało gromadzi toksyny przez nieprawidłowe odżywianie - fast foody, słodkie napoje oraz brak ruchu, wpływa na zakwaszenie organizmu i rozwijanie infekcji. Soki, oprócz dostarczania energii potrzebnej na co dzień, dostarczają enzymów i witamin ułatwiających odtruć każdy organ, usunąć nadmiar wody i soli z organizmu oraz ułatwić odchudzanie. Dzięki regularnemu piciu soków, można zredukować również cellulit oraz spowolnić proces starzenia się, dzięki antyoksydantom zawartym w świeżo wyciskanych sokach. Świeżo przygotowane soki pozytywnie wpływają na układ odpornościowy, pozwalając przyswoić drogocenne składniki dużo szybciej niż w przypadku tradycyjnego spożywania owoców i warzyw. Sprawia to, że organizm bez problemu może bronić się przed infekcjami i chorobami.

  Wyciskarka do soków Omega 8226, należy do wyciskarek wolnoobrotowych poziomych. Jej technologia działania zapewnia bardzo dokładne wyciskanie soku razem z witaminami, enzymami i przeciwutleniaczami znajdujących się w wyciskanych owocach czy warzywach. Wyciskarka wyposażona jest w specjalny wałek ślimakowy, który powoduje najpierw kruszenie, a następnie miażdżenie oraz wyciskanie danego produktu. Wałek ślimakowy obraca się we wnętrzu właściwie wyprofilowanego stożka, który wykonany jest z bardzo trwałego tworzywa. W stożku znajdują się metalowe płytki z mikositami.

  Wyciskarka Omega 8226 posiada w swoim zestawie 2 różne sita - dwa wewnętrzne i jedno zewnętrzne nakładane na pojemnik na sok. Dzięki funkcji homogenizacji i mielenia, można uzyskać w wyciskarce masło orzechowe, desery lodowe, zmielić kawę, przygotować toffu, mleko sojowe lub po prostu zmielić przyprawy i zioła. Dodatkowo Omega została wyposażona w dodatkowe nakładki do formowania makaronu.

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  NAZWA PRODUKTU: OMEGA

  MODEL: 8226

  SYSTEM: JEDNOŚLIMAKOWY

  WYMIARY: 37x 17x 40 cm

  WAGA: 9,7 KG

  NAPIĘCIE: 230V/ 50 HZ

  MOC: 200 W

  PRĘDKOŚĆ: 75-85 OBROTÓW / MIN.

  OTWÓR WSADOWY: ok 4 CM

  CZAS PRACY: MAX. 30 MINUT

  ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  Wyciskarka wolnoobrotowa

  Sito z drobnymi otworami (materiał Ultem BPA Free)

  Sito bez otworów, do mielenia (materiał Ultem BPA Free)

  Sito zewnętrzne

  Ślimak ekstrakcyjny (materiał Ultem BPA Free)

  Regulator gęstości pulpy

  Pojemnik na sok

  Pojemnik na pulpę

  Plastikowy popychacz

  Szczotka czyszcząca

  GWARANCJA

  SILNIK: 20 LAT

  CZĘŚCI: 5 LAT

  Ocena

  4.81 z 5 - 271 ocen.

  13 innych produktów w tej samej kategorii: