Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.

Hurom HWS PRO SBE18 Profesjonalna wyciskarka wolnoobrotowa

5 400,00 zł brutto

-500,00 zł

5 900,00 zł brutto

Nowy produkt

Hurom HWS PRO SBE18 Profesjonalna jednoślimakowa wyciskarka wolnoobrotowa do soków

60 obrotów na minutę

2 wymienne głowy ekstrakcyjne

Obudowa ze szczotkowanej stali nierdzewnej

Moc 150 W

Więcej szczegółów

 • Ten produkt nie występuje już w magazynie

  magnater-wyciskarki

  Soki wchłaniane bezpośrednio przez układ krwionośny, wprowadzają do organizmu w mniej niż 20 minut wszystkie minerały, witaminy i substancje odżywcze konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Soki ułatwiają trawienie i regulują kwasowość żołądka, a dodatkowo działają detoksykująco na organizm. Nasze ciało gromadzi toksyny przez nieprawidłowe odżywianie - fast foody, słodkie napoje oraz brak ruchu, wpływa na zakwaszenie organizmu i rozwijanie infekcji. Soki, oprócz dostarczania energii potrzebnej na co dzień, dostarczają enzymów i witamin ułatwiających odtruć każdy organ, usunąć nadmiar wody i soli z organizmu oraz ułatwić odchudzanie. Dzięki regularnemu piciu soków, można zredukować również cellulit oraz spowolnić proces starzenia się, dzięki antyoksydantom zawartym w świeżo wyciskanych sokach. Świeżo przygotowane soki pozytywnie wpływają na układ odpornościowy, pozwalając przyswoić drogocenne składniki dużo szybciej niż w przypadku tradycyjnego spożywania owoców i warzyw. Sprawia to, że organizm bez problemu może bronić się przed infekcjami i chorobami.

  Wyciskarka profesjonalna Hurom HWS PRO SBE18 została zaprojektowana przez koreańską firmę Hurom. Urządzenie wyposażone jest w 2 wymienne misy ekstrakcyjne z sitami z drobnymi otworami do klarownych soków. Pojemność każdej misy to 1000 ml. Dodatkowo do dyspozycji jest sito z dużymi otworami do tworzenia gęstych soków. Wyciskarka HWS PRO może pracować aż 5 godzin bez przerwy.

  W porównaniu do modelu Hurom HW PRO, Hurom HWS PRO został wyposażony w dwie różne komory wsadowe, aby jeszcze lepiej dostosować się do potrzeb klientów.

  DUŻA, INTELIGENTNA KOMORA WSADOWA HUROM „ONE STOP” – znana z modeli domowych Hurom „ONE STOP”, pozwala włożyć do komory porcję składników, bez konieczności ich stałego dokładania. Podstawą technologii HUROM "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie składników do misy w trakcie procesu wyciskania. 

   STANDARDOWA, PODWÓJNA KOMORA WSADOWA ALPHA – umożliwia ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  NAZWA PRODUKTU: HUROM

  MODEL: HWS PRO SBE18

  SYSTEM: JEDNOŚLIMAKOWY

  WYMIARY: 282 x 200 x 529

  WAGA: 9,3 KG

  NAPIĘCIE: 240V/ 50-60 HZ

  MOC: 150 W

  PRĘDKOŚĆ: 60 OBROTÓW / MIN.

  OTWÓR WSADOWY: 3,5 x 4,5 CM

  CZAS PRACY: MAX. 5 GODZIN

  ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  Wyciskarka wolnoobrotowa

  Sito z drobnymi otworami x 2

  Sito z dużymi otworami

  Misa ekstrakcyjna x 2

  Pojemnik na sok

  Pojemnik na pulpę

  Plastikowy popychacz

  Szczotka czyszcząca

  hurom-hws-pro

  GWARANCJA

  SILNIK: 10 LAT

  CZĘŚCI: 2 LAT

  1 rok gwarancji w przypadku użytku komercyjnego

  Ocena

  4.61 z 5 - 133 ocen.

  Powiązane produkty

  17 innych produktów w tej samej kategorii: