Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.

Hurom H200 DBEA03 wyciskarka wolnoobrotowa srebrna

2 290,00 zł brutto

-200,00 zł

2 490,00 zł brutto

Nowy produkt

Hurom H200 DBEA03 Jednoślimakowa wyciskarka wolnoobrotowa do soków


43 obrotów na minutę
Sita zastąpione filtrami: filtr do klarownych soków, filtr do gęstych soków
Moc 200 WWięcej szczegółów

 • Ten produkt nie występuje już w magazynie

  magnater-wyciskarki

  Soki wchłaniane bezpośrednio przez układ krwionośny, wprowadzają do organizmu w mniej niż 20 minut wszystkie minerały, witaminy i substancje odżywcze konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Soki ułatwiają trawienie i regulują kwasowość żołądka, a dodatkowo działają detoksykująco na organizm. Nasze ciało gromadzi toksyny przez nieprawidłowe odżywianie - fast foody, słodkie napoje oraz brak ruchu, wpływa na zakwaszenie organizmu i rozwijanie infekcji. Soki, oprócz dostarczania energii potrzebnej na co dzień, dostarczają enzymów i witamin ułatwiających odtruć każdy organ, usunąć nadmiar wody i soli z organizmu oraz ułatwić odchudzanie. Dzięki regularnemu piciu soków, można zredukować również cellulit oraz spowolnić proces starzenia się, dzięki antyoksydantom zawartym w świeżo wyciskanych sokach. Świeżo przygotowane soki pozytywnie wpływają na układ odpornościowy, pozwalając przyswoić drogocenne składniki dużo szybciej niż w przypadku tradycyjnego spożywania owoców i warzyw. Sprawia to, że organizm bez problemu może bronić się przed infekcjami i chorobami.

  Model Hurom H200 All in One to najnowszy model wyciskarki wolnoobrotowej pozwalający na wyciśnięcie soku wysokiej jakości ze świeżych owoców i warzyw, zrobienia gęstych soków lub też lodów. Ze względu na swoją pionową budowę nie zabiera wiele miejsca na blacie kuchennym. Jest to jedyna wyciskarka wolnoobrotowa, której komin wsadowy to aż 14 cm. Posiada możliwość wrzucania owoca lub warzywa w całości zapełniając komin wsadowy a w tym czasie można robić inne rzeczy, ponieważ posiada 2 litry pojemności. Jej najnowszy system filtrów nie posiada metalowych sit, co pozwala w bardzo szybkim myciu wyciskarki. Filtry zatrzymują kawałki owoców czy warzyw dzięki czemu wydobywający się sok jest bardziej klarowny, bogaty w witaminy i enzymy. Wyciskarka Hurom h200 to tylko 43 obroty na minutę co zmniejsza utlenienie i zapobieganie w utracie cennych mikroelementów, natomiast wychodząca pulpa jest bardzo sucha. Jej dopasowany do dłoni uchwyt pomaga w wygodnym korzystaniu i przygotowywaniu soku. Wyciskarka Hurom H200 All in One wyciska sok z twardych, miękkich, włóknistych owoców i warzyw. Zrobić w niej można także mleko z ulubionych składników oraz gęste i pożywne koktajle.

  Jeśli wyciskasz sok z twardych składników, na przykład z marchew, jabłka, buraki itp. należy użyć czarnego filtra, natomiast pomarańczowy filtr używa się przy wyciskaniu soku z miękkich owoców jak  truskawek, malin,kiwi czy arbuza.


  FUNKCJE

  automatyczne czyszczenie

  automatyczne wyciskanie

  bieg wsteczny

  płynny start

  Technologia wyciskania Easy Plus SST

  Filtr do soków klarownych posiada mniejsze szczeliny co powoduje otrzymanie klarownego, aksamitnego i idealnie gładkiego soku.

  Filtr do soków gęstych posiada większe szczeliny, co pomaga w przygotowaniu gęstych, bardziej pożywnych koktajli.


  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  NAZWA PRODUKTU HUROM

  MODEL H200 All in One

  SYSTEM JEDNOŚLIMAKOWY

  WYMIARY 17,6x28,6x44,5 cm

  WAGA 6,5 KG

  NAPIĘCIE MOC 200 W

  PRĘDKOŚĆ 43 OBROTÓW/MIN

  OTWÓR WSADOWY 14 CM

  TYP SILNIKA: INDUKCYJNY BEZSZCZOTKOWY

  AUTOMATYCZNY WYŁĄCZNIK BEZPIECZEŃSTWA

  CZAS PRACY 30 MINUT


  ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  Wyciskarka wolnoobrotowa

  Filtr do soków klarownych

  Filtr do gęstych soków

  Korek niekapek

  Pojemnik do soków 350 ml

  Pojemnik na pulpę

  Plastikowy popychacz

  Szczoteczka czyszcząca

  INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM W WERSJI ELEKTRONICZNEJ WYSYŁANA NA EMAIL


  GWARANCJA SPRZEDAWCY

  SILNIK: 2 LAT

  CZĘŚCI: 2 LAT

  Zdjęcia są autorstwa firmy Heraclius Sp. z o.o. - nie wyrażamy zgody na kopiowanie
  Ocena

  4.19 z 5 - 16 ocen.

  13 innych produktów w tej samej kategorii: