Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.
KitchenAid 5KSMSFTA Przesiewacz z wagą Zobacz większe

KitchenAid 5KSMSFTA Przesiewacz z wagą

560,00 zł brutto

-215,00 zł

775,00 zł brutto

Nowy produkt

KitchenAid 5KSMSFTA Przesiewacz z wagą

Precyzyjne odważanie sypkich składników

Wagę można używać oddzielnie

Więcej szczegółów

 • Ten produkt nie występuje już w magazynie

  kitchenaid

  KitchenAid 5KSMSFTA Przesiewacz z wagą to przystawka, która podłączona do miksera stojącego KitchenAid, zapewnia przesiewanie precyzyjnie odważonych sypkich składników, które następnie dozuje wprost do dzieży. Cały proces nie pozostawia śladów pylenia na blacie kuchennym i odbywa się jednym ruchem - wystarczy wsypać produkt do podajnika.
  Przystawka składa się z wagi cyfrowej z wyświetlaczem i dopasowanego do niej modułu przesiewania. Wagę można od niego odłączyć i używać oddzielnie.

  Podajnik jest w formie lejka ma dno, którego światło (a zatem przepustowość) ustawia się pokrętłem. Pomieści do 500g produktów przeznaczonych do przesiania. Może służyć jako pojemnik na produkty do zważenia na wadze, która jako że jest odłączana, może funkcjonować osobno.
  Pokrywka przesiewacza może służyć jako szalka wagi
  Podajnik wykonany jest z przezroczystego tworzywa ABS. Można go myć w zmywarce.

  Waga cyfrowa jest z niebieskim wyświetlaczem LED zasilana 2 bateriami typu AAA, które znajdują się w zestawie. Może być używana oddzielnie, jako waga stołowa.

  Moduł przesiewania to narzędzie z nierdzewnym sitem i rynienką dozującą. Sito można wyjąć, jeżeli ważone są i dalej dozowane składniki nie wymagające przesiania, np. orzechy lub kawałki czekolady. Rynienka wylotowa obraca się w osi przesiewacza i może kierować produkty bezpośrednio do dzieży miksera lub do pojemnika podstawionego w dowolnym miejscu obok.
  Sito oraz rynienka nadają się do mycia w zmywarce. Obudowa przesiewacza nie może mieć kontaktu z wodą.

  Ocena

  5 z 5 - 1 ocen.

  30 innych produktów w tej samej kategorii: