Nasz portal używa plików cookie do celów statystycznych i lepszego świadczenia usług sprzedaży.

Vitamix 750 PRO Professional Series Heritage

3 799,00 zł brutto

-200,00 zł

3 999,00 zł brutto

Nowy produkt

Vitamix Professional Series 750 PRO blender kielichowy

Vitamix PRO 750

Kielich blendujący o pojemności 2 L

1.000 - 24 000 obr/min (funkcja turbo 30 000 obr/min)

Więcej szczegółów

 • Ten produkt nie występuje już w magazynie

  omniblend-smoothie-blender

  Blendowanie polega na miksowaniu składników takich jak owoców, warzyw, ziół w blenderze o dużej mocy. Wszystko co pozostaje w kielichu blendującym dostarcza błonnik, niezbędny w procesie trawienia i detoksykacji organizmu. Dodatkowo zmniejsza przyswajanie węglowodanów oraz działa wspomagająco w usuwaniu toksyn z organizmu. Blender umożliwia mieszanie wielu składników tworząc zdrowe pełnowartościowe posiłki : smoothie, zupy krem, sosy czy pokarm dla niemowląt.

  Vitamix Pro 750 Heritage to profesjonalny blender klasy Premium najwyższej jakości, z zaprogramowanymi cyklami blendowania. Idealny blender do przygotowania surowych potraw Raw Food i wymagających entuzjastów zdrowia, posiadający zmienną kontrolę prędkości i funkcję PLUSE oraz 5 zaprogramowanych cykli.

  Blender Vitamix Pro 750 Heritage jest blender kielichowy wysokiej klasy Premium. Pozwala on w sprawny sposób na siekanie, mielenie, miksowanie, rozdrabnianie i blendowanie. Każda czynność wykonywana za pomocą blendera Vitamix Pro 750 Heritage może mieć swoją własną prędkość, dzięki czemu konsystencja będzie idealnie dopasowana do przetwarzanych produktów. Vitamix Pro 750 Heritage pozwala skutecznie przygotować smoothie, sorbety, pasty, gęste soki czy mleka smakowe. Korzystając z niego można również zmielić mięso na kotleciki czy parówki. Urządzenie będzie doskonałym rozwiązaniem dla fanów kuchennych eksperymentów i osób, które lubią gotować, bądź są na diecie warzywno-owocowej, a także dla wielbicieli zdrowego trybu życia.

  Sprzęt może pracować na zakresie obrotów od 1.000 do 30.000 obr. /min. Obsługiwany jest przez silnik o mocy 1200 W, który gwarantuje niezwykle płynną prace. Blender może być sterowany ręcznie, jak i za pomocą jednego z pięciu specjalnych programów. Każdy z nich dostosowany jest do innego trybu pracy – pozwalając tym samym tworzyć mrożone desery, puszyste smoothies, wykwintne puree czy gorące zupy. Urządzenie zostało wyposażone w specjalny przycisk „Pulse”, który pełni dwie funkcje. Pozwala w trakcie pracy zwolnić obroty, oszczędzając tym samym temper. Drugą opcją jest pulsacyjne uruchamianie blendera, które pozwoli skutecznie posiekać warzywa na sałatkę. Wystarczy, że ustawimy odpowiednią liczbę obrotów, a urządzenie będzie mielić produkty do pożądanej przez nas konsystencji.

  Dużą zaletą blendera Vitamix Pro 750 Heritage jest rozdzielania komórek roślin w trakcie blendowania. Działanie to znacznie poprawia przyswajalność i tempo trawienia przez organizm. Blender objęty jest siedmioletnią gwarancją. Tak długi okres czasu jest świadectwem solidności i wytrzymałości. Na dodatek wewnętrzne elementy misy wykonane zostały z tritanu, który gwarantuje brak negatywnej reakcji z kwasami pożywienia (system BPA free).

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  NAZWA PRODUKTU:VITAMIX

  MODEL: Pro 750

  KOLOR: Stal nierdzewna

  WYMIARY : 196/239/442 mm

  MOC:1200 -1400 W

  NAPIĘCIE: 230V / 50Hz

  POJEMNIK:2 litry

  PRĘDKOŚĆ:1 000 - 24 0000 obr/min ( 30 000 obr/min Turbo )

  WAGA:5.65 kg

  GWARANCJA

  10 LAT

  2 LATA w przypadku faktury VAT  Ocena

  4.73 z 5 - 26 ocen.

  23 innych produktów w tej samej kategorii: